הצהרת מדיניות פרטיות פרימיום אקווטיקס בע"מ

מדיניות פרטיות

פרימיום אקווטיקס בע"מ רגישה לחששותיך לגבי האופן בו אנו עשויים להשתמש ולשתף במידע האישי שאנו אוספים ממך. אנו מכירים ומכבדים את החשיבות בשמירה על פרטיותם של המבקרים והחברים והקמנו הצהרת מדיניות פרטיות זו ("מדיניות פרטיות") כתוצאה מכך. מדיניות פרטיות זו משולבת בתנאי השימוש ובהסכם החשבון שלנו ולכן מסדירה את השימוש שלך ב- aquatix.co.il ("האתר") ו / או בכל השירותים המוצעים על ידי החברה. על ידי ביקור ב- aquatix.co.il ו / או שימוש בשירותים כלשהם המוצעים על ידי החברה, אתה מקבל שיטות עדכניות המתוארות במדיניות הפרטיות.

המידע שאנו לומדים מהלקוחות עוזר לנו לשפר ולהתאים אישית את אתר אקווטיקס ואת השירותים שאנו מציעים. אנו אוספים את סוגי המידע הבאים.

האינפורמציה שאתה נותן לנו

אנו מקבלים ומאחסנים כל מידע שתזין באתר האינטרנט שלנו או שתמסור בכל דרך אחרת (למשל, טלפונית). זה עשוי לכלול מידע שאתה מספק בעת ההרשמה כחבר, עוסק בעסקאות, חיפוש, פנייה לשירות לקוחות או השתתפות בתחרויות, קידומי מכירות, סקרים, פורומים, הגשות תוכן, צ'אטים, לוחות מודעות, קבוצות דיון, בקשות להצעות או אחרים היבטים או שירותים המוצעים על ידינו או שלוחותינו. כתוצאה מכך, ייתכן שתספק לנו מידע כגון שמך, כתובת ומספרי הטלפון שלך; נתוני כרטיס אשראי; אנשים אליהם נשלחו רכישות, כולל כתובות ומספר טלפון; שמות וכתובות דואר אלקטרוני של חברים והפניות אפשריות ואנשים אחרים.

אינפורמציה אוטומטית

אנו מקבלים ומאחסנים אוטומטית סוגים מסוימים של מידע בכל פעם שאתה מתקשר איתנו. לדוגמה, כמו שרוב האתרים עושים זאת, אנו משתמשים ב"עוגיות ", ואנחנו משיגים סוגים מסוימים של מידע כאשר דפדפן האינטרנט שלך ניגש ל- aquatix.co.il מידע זה נאסף ומנותח הן על בסיס אישי והן על בסיס מצטבר, והוא עשוי לכלול את אתר איתור המשאבים האחיד ("URL") שממנו בדיוק הגעת, לאיזו כתובת URL תעבור בהמשך, לאיזה דפדפן אתה משתמש, וכן כתובת פרוטוקול האינטרנט שלך ("IP"). דוגמאות נוספות למידע אוטומטי שאנו עשויים לאסוף הן היסטוריית רכישות, מוצרים שנצפו או חיפשו, ביקורים בדפים מסוימים, מידע על אינטראקציה בין העמודים ומספר הטלפון בו השתמשת להתקשר למספר שלנו.

aquatix.co.il משתמש בקובצי טקסט קטנים המכונים "עוגיות" המספקים לנו מידע שאינו ניתן לזהות בנוגע למבקרים באתר. בנוסף לכתובות ה- URL וכתובות ה- IP של המבקרים שלנו, קובצי Cookie עשויים לאסוף את התאריך והשעה של כל הביקורים באתר שלנו. אנו עשויים גם לעקוב אחר דפי האתר שלנו שמשתמשים צפו בו במהלך ביקורם, או לעקוב אחר מונחי חיפוש שהוזנו באתר שלנו על ידי אותו מבקר. זה עוזר לנו לעקוב אחר מספר המבקרים באתר שלנו ומאפשר לנו לאמוד את האזורים שהכי מעניינים את המבקרים שלנו. מידע זה מנותח מעת לעת ומשמש להשגת תמונה רחבה יותר של דפוסי השימוש באתר שלנו.

מידע אודות לקוחותינו הוא חלק חשוב בעסק שלנו. אנו משתמשים במידע שאנו אוספים כדי לתקשר איתך, לעבד את הזמנותיך, לספק חווית קניות אינטראקטיבית משופרת ומותאמת אישית יותר וליידע אותך על הצעות והנחות. אנו לא חולקים מידע על לקוחות עם צדדים שלישיים.

הגנה על פרימיום אקווטיקס בע"מ

אנו משחררים חשבון ומידע אישי אחר כאשר אנו סבורים כי שחרור מתאים לציית לחוק; לאכוף או להחיל את תנאי השימוש שלנו והסכמים אחרים; או להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות של פרימיום אקווטיקס בע"מ , המשתמשים שלנו או אחרים. זה כולל החלפת מידע עם חברות וארגונים אחרים לצורך הגנה מפני הונאות והפחתת סיכוני אשראי. נקטנו אמצעי זהירות, כולל פריסת משאבים טכנולוגיים ושימוש בחומות אש, מערכות ונהלים, כדי להגן על אבטחת המידע האישי שלך. אף על פי ששום מערכת אבטחה איננה חסינת תקלות לחלוטין, אנו בודקים כל העת, משכללים ומשדרגים את טכנולוגיית האבטחה שלנו כדי להגן על פרטיותך. כשאתה פותח חשבון עם אקווטיקס , ניתנת לך סיסמה באמצעותה ניתן לגשת לאבטחת פרטי חשבונך וחשבונך. למרות שנקטנו אמצעי זהירות אלה, אתה אחראי לשמור על סודיות הסיסמה שלך, אשר לא אמורה להיחשף על ידך. הקפד לחתום כשתסיים להשתמש במחשב משותף.

קטינים

עליך להיות בן 18 ומעלה כדי להיות חבר בפרימיום אקווטיקס בע"מ . איננו אוספים מידע מקטינים.

שינוי המידע האישי שלך

אתה רשאי לבדוק, לשנות או לתקן את המידע המזהה האישי שלך בכל עת על ידי גישה למידע חשבונך באתר. אתה אחראי לשמירת הדיוק והשלמות של המידע האישי והאחר שלך, כולל כתובת הדואר האלקטרוני שלך, ואנחנו קוראים לך לבדוק את המידע שלך באופן קבוע כדי לוודא שהוא נכון ומלא.

תנאי שימוש הודעות ועדכונים

אם תבחר לבקר ב- aquatix.co.il ו / או להשתמש בשירותי החברה, ביקורך ו / או כל מחלוקת בנושא פרטיות כפופים להצהרת מדיניות פרטיות זו ולתנאי השימוש והסכם החשבון שלנו (אם אתה חבר), כולל מגבלות על נזקים, בוררות סכסוכים, והחלת חוק מדינת ישראל. אם יש לך חשש לגבי פרטיות בפרימיום אקווטיקס בע"מ , אנא פנה אלינו. הצהרת מדיניות הפרטיות שלנו, תנאי השימוש ותנאים והגבלות אחרים עשויים להשתנות. במקרה של שינוי, המדיניות או התנאים וההגבלות המתוקנים יפורסמו מיד לאתרנו. עליך לבדוק באתר לעתים קרובות כדי לראות את השינויים האחרונים. אלא אם כן צוין אחרת, הצהרת מדיניות הפרטיות הנוכחית שלנו חלה על כל המידע שיש לנו אודותיך

    © 2021 כל הזכויות שמורות לפרימיום אקווטיקס בע"מ.

    דילוג לתוכן